ico-page-2

Úspora energie v průmyslu

Všestranná úspora energie pro průmyslové podniky

Podívejte se na spotřeby energií, prostudujte data a porozumíte spotřebám ve svém provozu na neomezeném počtu zařízení. Udělejte kroky ke snížení spotřeb energií a uhlíkové stopy pomocí našich účinných a osvědčených technologií a ovládání motorů.

Krok 1: Monitorování energie a změna chování

Pro úspěšné spuštění projektu energetického managementu, IQEM ví, že je nutné nejprve nainstalovat zařízení pro monitorování spotřeby energie v reálném čase. Tento jednoduchý krok odhalí vaše aktuální vzorce spotřeby energie na zařízeních. Když zjistíte, že chování strojů a zařízení je „špatné“, pak se na ně můžete zaměřit a snížit spotřeby energie, abyste ušetřili peníze.

Náš produkt Eniscope umožní zapojení více provozů kdekoli, které budou fungovat s nejmodernějšími monitorovacími funkcemi a instalaci během pouhých tří hodin. Instalace je rychlá, bezpečná a nenaruší vaši práci.

Eniscope poskytuje našim klientům monitorování spotřeby energií –  samostatně vašimi zaměstnanci nebo využitím poradenství  našich expertů na energetický management. Kromě toho se vám mohou hodit naše elegantní, na míru navržené veřejné displeje, které prokazatelně pomáhají změnit chování zaměstnanců. Koneckonců, vaše firma chce, aby se všichni vaši zaměstnanci zavázali k důležitým strategiím snižování vaší uhlíkové stopy a také k úspoře vašich peněz!

Objevte Energetický Management
 • ico-point-1

  Údaje o spotřebě energie v reálném čase

 • ico-point-2

  Snadné ověření úspory energie investičního projektu

 • ico-point-3

  Zjistí úniky energie a příležitosti k úsporám

 • ico-point-4

  Jednoduchá integrace s vaším systémem řízení budovy prostřednictvím našeho API

 • ico-point-6

  Nekonečná škála řešení pro více provozů na jednom řídicím panelu

 • ico-point-7

  Motivace pro zaměstnance pomocí poutavých veřejných panelů

 • eniscope industrial energy management system
 • real time fault detection - mobile interface

Krok 2: Technologie modernizace

V návaznosti na to, můžeme poskytnout inovativní řešení chytrého motoru, které vám poskytne až 40 % úsporu energie.

Seznamte se s INTEGRA

Jakmile je Eniscope nainstalován, prokáže, že motory tvoří vysoké procento z účtů za energii. Nainstalujte si naše inovativní inteligentní ovládání motoru INTEGRA a sledujte, jak tyto účty klesají.

Úspora energie až 40 %.

Střídavé indukční motory mohou snadno tvořit přibližně 65 % veškeré energie používané v průmyslových aplikacích. Přesto jsou obvykle neefektivní, příliš velké a plýtvají energií.

Inteligentní ovládání motoru

IQEM věří, že nemusíte zůstat u tohoto zastaralého modelu. Místo toho byste mohli těžit z našeho produktu Integra, který reguluje výkon motoru v závislosti na jeho zatížení, při zachování stejného výkonu. Stručně řečeno, Integra umožňuje vašemu motoru „změnit velikost“ každý zlomek sekundy, takže je dostatečně výkonný pro práci, kterou dělá.

Je to například přístup, který by prospěl motoru eskalátoru. Protože k přepravě 1 osoby nepotřebuje stejné množství energie jako k přepravě 100 osob.

motor energy reduction

Integra

Retrofit Technologies

Začněte svou cestu ještě dnes.

Promluvte si s naším týmem odborníků o tom, jak byste mohli ušetřit energii a peníze. Jak snížit spotřebu na průmyslových zařízeních pomocí našich současných řešení a technologií pro udržitelnost.

Kontaktujte nás