hardware-page-header-icon-1

Eniscope Air IoT

Eniscope Air
Revoluce v síti provozoven s IoT

Internet of Things (IoT – internet věcí) – co to vlastně znamená? Znamená to, že zařízení jsou propojena a komunikují navzájem. Ovládání je v cloudu, monitorování probíhá v reálném čase. Znamená to bezkonkurenční viditelnost v rámci vašeho podniku, úsporu energie a vyšší zisky.

Poznejte nový chytrý Eco-System

 • Best.Energy
 • Transcript
 • 1 Minute

Eniscope Air byl navržen tak, aby vašim budovám poskytl lehký a agilní „Systém správy zařízení a budov“, obvykle spojený s úplným systémem řízení, za zlomek ceny. Budova s integrovaným Eniscope Air je skutečně chytrá – nabízí:

– Energetická data na úrovni zařízení a budov
– Individuální řízení strojů a zařízení, plánování a inteligentní automatizaci
– Digitalizaci dříve manuálních úkonů
– Monitorování prostředí v reálném čase (kvalita vzduchu, teplota, světlo atd.)

Účelem je snížit váš účet za energii, zefektivnit vaše operace a v konečném důsledku zvýšit vaše marže.

Představení Eniscope Air

Váš nový IoT Eco-System

 • energy-saving-icon-animated-3

  20 %+ úspory energie

  Úplná viditelnost a kontrola vašich zařízení znamená, že obvykle dokážeme ušetřit více než 20 % nákladů na energie. Kolik produktů byste museli prodat, abyste dosáhli stejného zisku?

 • calendar-icon-2

  Zlepšení údržby

  Většina údržby je korektivní nebo předem naplánovaná. Díky monitorování na úrovni strojů a zařízení vám náš tým může predikovat, kdy zařízení není v pořádku. Alarmy pomohou varovat před selháním klíčových zařízení, takže okamžitě víte, kde by mohl nastat velký problém.

 • invisible-icon-animated-1

  Žádné narušení provozu

  Naše produkty mají zajímavý design, jsou lehké a rychle se instalují. Zajistíme, aby si vaši zákazníci ničeho rušivého nevšimli. Instalovaná zařízení nepůsobí rušivě, naše práce tak zůstává nenápadná - z velké části je i mimo provoz.

a

Eniscope Hybrid

IoT Hub

eniscope industrial energy management system

Centrum chytrého řízení IoT

Každý IoT systém potřebuje centrální mozek, se kterým mohou technologie komunikovat. Nejen, že Eniscope Hybrid poskytuje 8 třífázových kanálů pro monitorování energie, sám o sobě, ale také nabízí tento kritický středový bod.

V spojení s malým zařízením nazvaným „Eniscope Air Connect“, které se jednoduše zasune ze strany Eniscope, poskytuje hybridní zařízení Eniscope síť s vysokou spolehlivostí pro celý systém řízení. Pouze jedna jednotka dokáže ovládat desítky Air zařízení najednou.

Skutečný základ celého systému!

Uvedení všeho do kontextu

Zařízení Air Sense je multifunkční senzor, který lze montovat na stěny a stropy s napájením buď ze sítě nebo pomocí baterií. Standardně snímá a poskytuje podrobná data, minutu po minutě o:

– Teplotě
– Obsazenosti
– Vlhkosti vzduchu
– Úrovni světla

A lze přidat mnohem více, včetně monitorování oxidu uhličitého a oxidu uhelnatého.

Tato data jsou sama o sobě nesmírně cenná, jsou kdykoli dostupná na naší kloudové analytické platformě, ale jsou také velmi užitečná pro úsporu energie. Ostatní produkty Air mohou reagovat na data z Air Sense, takže zařízení lze zapínat a vypínat v závislosti na úrovni osvětlení, teplotě nebo obsazenosti místnosti.

Eniscope Air Sense - multi-funcional IoT sensor
b

Eniscope Air Sense

Senzor prostředí

c

Eniscope Air Switch

Jednofázové zařízení

Eniscope Air Switch - single phase asset management

Jednofázové zařízení – monitorování a řízení

Co je klíčem k úspoře energie ve vašich zařízeních s vysokou spotřebou a ztrátami? Musíte jim porozumět.

Kdy pracují? Jak dlouho? Jakou energii spotřebovávají a liší se to? Pokud ano, proč? Tento druh informací je klíčem k efektivnějšímu ovládání zařízení. A moment, kdy přichází Eniscope Air Switch.

Air Switch poskytuje dvě klíčové oblasti funkčnosti – monitorování energie v reálném čase pro vytvoření tohoto zásadního porozumění a plánování a ovládání podle toho!

S Air Switch můžete ovládat svá nehospodárná zařízení v cloudu – provozovat je buď podle plánu a nebo pomocí logických ovládacích prvků. Můžete například nařídit zařízení, aby se vyplo, když je splněn vnější podnět – jako je teplota, vlhkost nebo obsazenost. Se sadou Eniscope Air IoT jsou možnosti nekonečné.

Intelligentní IoT kontrola klimatizace

Jedním z hlavních zdrojů plýtvání energie a peněz pro podniky je klimatizace.

Konvenční klimatizační jednotky mají dva hlavní problémy – obsluhují je lidé, jejichž očekávání se neshodují s tím, co je možné, a pracují v jednotlivých teplotních bodech, nikoli v pásmech.

Eniscope Air Ambient řeší oba problémy. Air Ambient, který se snadno instaluje a je schopen ovládat více klimatizačních jednotek pomocí jediného zařízení, vám umožňuje nastavit plány v cloudu, čímž se vyhnete spotřebě mimo otevírací hodiny. Poté vám umožní nastavit teplotní „pásma“, ve kterých se bude váš personál cítit pohodlně, uvolní tlak ze zařízení, ale zachová pohodlí.

Eniscope Air Ambient - air conditioning energy saving
d

Eniscope Air Ambient

Optimalizace prostředí

e

Eniscope Air Digital

Kontrola 3 fázových zařízení

Eniscope Air Digital - three phase control

Intelligentní 3 fázová kontrola

Pokud je Eniscope Air Switch naším specialistou na jednofázová zařízení, Air Digital je řešením pro  třífázové zařízení!

Některé stroje a vybavení v podniku, které nejvíce plýtvají energii, jsou třífázová, přičemž energii čerpají přímo z elektrické sítě. Jako například fritézy. Restaurace rychlého občerstvení může mít celou řadu fritéz a sporáků, každý z nich během dne spotřebovává velké množství energii.

Klíčová otázka zní – musí být?

V kombinaci s monitorovacími schopnostmi Eniscope Hybrid vám Air Digital umožňuje ovládat tato třífázová zařízení pomocí plánů nebo logických ovládacích prvků prostřednictvím naší cloudové platformy. Aktivujte a vypínejte zařízení podle potřeby nebo na základě podnětů poskytovaných jinými zařízeními Air – jako je náš multifunkční nástěnný senzor Air Sense.

Eniscope Air změní Vaše zařízení

Představte si, že budete monitorovat a ovládat celý svůj podnik z jediné intuitivní cloudové platformy?

 • Úspory energií

  Překvapující úspory nákladů mají významný dopad na váš konečný výsledek.

 • 2

  2 roční návratnost investice

  Rychlá a nákladově efektivní návratnost investic často dosažitelná za méně než dva roky.

 • 100+

  Jedno řešení pro celou budovu

  Bez ohledu na to, jak velká je vaše budova, Eniscope Air je všestranný a poskytuje širokou škálu řešení.

Chcete se dozvědět více o Eniscope Air? Existuje mnoho způsobů, jak se můžete s naším týmem spojit. Jednoduše nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo vyplňte náš rychlý kontaktní formulář a my vám rádi zodpovíme vaše dotazy.

Požádejte o vice informací

Zeptejte se ještě dnes